تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

فراخوان ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان تاسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی)

22 اردیبهشت 1399 خواندن اخبار ارسال نظره گزارش روابط عمومی بهزیستی کردستان، سازمان بهزیستی به عنوان یکی  از نهادهای اصلی و تأثیرگذار در حوزه رفاه اجتماعی کشور و متولی ارتقای سلامت اجتماعی، منشا خدمات ارزشمند تخصصی و حمایتی به گروه های مختلف جامعه است. در گام دوم انقلاب و با گذشت بیش از ۴۰ سال از تشکیل سازمان بهزیستی و گسترش مأموریت ها، نیازها، انتظارات و مطالبات جامعه از این سازمان، بهره مندی از پتانسیل و ظرفیت های مردمی در قالب مراکز و مؤسسات غیردولتی، به منظور تقویت و توسعه خدمات حمایتی و تخصصی، امری اجتناب ناپذیر است.
در چنین شرایطی، طراحی و اجرای راهکاری که امکان ارائه مجموعه ای از خدمات را فراهم کند و موجب تسهیل مراجعه، پیگیری و پاسخگویی به جامعه شود، بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.
به همین منظور به استناد بند ۴ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و بخشنامه شماره۹۰۰/۹۸/۱۲۹۳۰۶ صدور مجوز برای تاسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) در دستور کار سازمان بهزیستی قرار گرفته است.
سید صباح قریشی مدیر کل بهزیستی کردستان در همین راستا اعلام کرد: با توجه به ظرفیتهای بالقوه و نیروهای موثری که در استان کردستان سراغ داریم ، انتظار می رود استقبال از این امر مهم وسیع باشد.
لذا متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط می توانند از روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه جاری (به مدت ۱۵ روز) با مراجعه به سامانه صدور مجوز سازمان بهزیستی کشور به نشانی اینترنتی http://centers.behzisti.net/register درخواست خود را برای صدور مجوز تاسیس این مراکز ثبت کنند.

ارسال نظر
نام (اختیاری) :
وب سایت (اختیاری) :
ایمیل(اختیاری) :
نظر شما :

خواندن تمام نظرات مجموع تمام نظرات : 0

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان