تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

بیانیه پیشبرد اهداف انسانی بهزیستی کردستان

 

* همه مردم در پیشبرد اهداف انسانی بهزیستی کردستان سهیم باشند

اداره کل بهزیستی استان کردستان سازمانی مردمی با خدمات عام المنفعه برای جامعه خدمات بسیار زیاد و متنوعی را ارائه می دهد.گسترگی خدمات بهزیستی به حدی است که با ارائه خدمات ژنتیکی به افراد در آستانه ازدواج آغاز و تا زمان سالمندی بطول می انجامد. یعنی خدمات بهزیستی از بد تولد تا مرگ را در بردارد.
اقشار مختلف مردم در دوره های مختلف زندگی هر کدام به گونه ای از خدمات بهزیستی بهره مند خواهند شد.در واقع بهزیستی با بیش از 50 وظیفه قانونی خود طیف وسیعی از تنوع فعالیت های اجتماعی را در میان ادارات دولتی بر عهده دارد.
با این تعاریف هیچ فردی در جامعه نیست که به نحوی از انحا، از خدمات بهزیستی بهره مند نشود!
لذا با توجه به گستردگی خدمات و از سوی دیگر محدودیت منابع و امکانات دولتی در اختیار این نهاد،می طلبد تا با جلب مشارکت های مردمی ، حمایت های بیشتری از طرف کلیه آحاد مردم ، خصوصا خیرین و نیکو کاران با بهزیستی انجام گیرد.
در همین راستا روابط عمومی بهزیستی کردستان به مدد رسانه های ارتباط جمعی از جمله مطبوعات،صدا و سیما،خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی  و سازمان های مردم نهاد(NGO ها) توانسته است تا حدود زیادی با آگاه سازی جامعه، مشارکت های مردمی را در جهت نیل به اهداف والای انسانی جلب نماید.
روابط عمومی بهزیستی کردستان با راه اندازی وب سایت و درج مطالب و موارد مورد نیاز،در کنار آن آدرس کانال های ارتباطی را نیز منتشر کرده تا پلی بین بهزیستی و مردم بوده و مساعدت های فکری و نیز مالی آنان را جذب نماید.
کلیه مردم شریف در هر کجا سکونت دارند می توانند هر گونه پیشنهاد و یا احیانا انتقادات خود را از طریق سامانه و پورتال بهزیستی کردستان به ما منعکس فرمایند.

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان

جدید