تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

برگزاری مراسم گرامیداشت روز خانواده و تجلیل از پرسنل بازنشسته بهزیستی کردستان

27 مرداد 1399 خواندن اخبار ارسال نظرمراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان صبح امروز دوشنبه 27 مردادماه با حضور سید صباح قریشی _مدیرکل و مسئولین بهزیستی استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کردستان، در این مراسم که با حضور مدیرکل بهزیستی،احمدی مدیرکل کانون بازنشستگی استان کردستان، معاونین، روسای ستادی شهرستانها و تعدادی از پرسنل بازنشسته بهزیستی در محل سالن اجتماعات شهید فیاض بخش بهزیستی شهرستان سنندج برگزار شد، با اهدا لوح سپاس و هدایای از سوی سید صباح قریشی _مدیرکل بهزیستی کردستان از این عزیزان تجلیل شد.

مدیرکل بهزیستی کردستان در این مراسم با اشاره به تجربیات ارزشمند بازنشستگان طی سی سال خدمت و سخت کوشی آنان در سازمان بهزیستی گفت: باعث افتخار است که در سازمان بهزیستی خدمت خواهم نمود و در بدو ورود خود با سرمایه های ناب و میراث ارزشمند این سازمان یعنی بازنشستگان دیدار کردم.

قریشی افزود: به طور قطع تجربیات بازنشستگان طی این سی سال خدمت شایسته که بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده اند،  پشتوانه ای ارزنده برای استحکام ،انسجام و دستیابی به اهداف در سازمان بهزیستی خواهد بود.


 

ارسال نظر
نام (اختیاری) :
وب سایت (اختیاری) :
ایمیل(اختیاری) :
نظر شما :

خواندن تمام نظرات مجموع تمام نظرات : 0