تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل و کارکنان بهزیستی کردستان

28 تیر 1399 خواندن اخبار ارسال نظرنماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس در مراسمی همزمان با فرارسیدن هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی با حضور دراداره کل بهزیستی کردستان با سید صباح قریشی مدیرکل بهزیستی استان دیدار وگفتگو کرد. مدیرکل بهزیستی استان در این دیدار صمیمانه که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این اداره کل و برنامه ریزی جهت رفع چالشهای پیش رو مددجویان برگزارشد، ضمن تقدیر از حضور ارزشمند و رویکرد مثبت نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی به سازمان بهزیستی ،گزارشی از وضعیت ارائه خدمات، عملکردو مسائل و مشکلات فرا روی این اداره کل , محدودیت منابع و اعتبارات بهزیستی ارائه نمود.
قریشی در ادامه خواستار همکاری بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همراهی با برنامه های بهزیستی شد و افزود: امیدواریم با همدلی و پیگیریهای مجدانه و ارزشمند نمایندگان محترم استان، بتوانیم این موانع و مشکلات را درراستای رفاه حال مددجویان وجامعه هدف سازمان بهزیستی بخوبی مرتفع سازیم.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی هدف از این دیدار را تلاش برای انجام فعالیتهای بهزیستی در راستای کمک رسانی به جامعه هدف دانست.


 

ارسال نظر
نام (اختیاری) :
وب سایت (اختیاری) :
ایمیل(اختیاری) :
نظر شما :

خواندن تمام نظرات مجموع تمام نظرات : 0

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان