تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

ضرورت مشارکت تشکل‌های مردمی در ازدواج آسان/پرداخت بیش از ۲۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج

02 مرداد 1399 خواندن اخبار ارسال نظرمدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: هم افزایی تشکل‌های مردمی در امر ازدواج و تشکیل خانواده ضروری است. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کردستان، سید صباح قریشی عصر دیروز در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: هم‌افزایی تشکل‌های مردمی در حوزه ازدواج و کمک به جوانان برای تشکیل خانواده ضروری است.
وی با اشاره به برنامه‌های پیشنهادی اداره ورزش و جوانان کردستان در هفته ازدواج به اداره بهزیستی گفت: برگزاری کارگاه آموزش مجازی با حضور کارشناسان امر ازدواج و خانواده در راستای ترویج ازدواج بهنگام، آگاهانه، آسان و پایدار و مشارکت فعال خانواده‌های تحت پوشش در این هفته از جمله اهدافی است که سعی در اجرای آن داریم.
مدیرکل بهزیستی استان کردستان ادامه داد: ایجاد زمینه مشاوره رایگان به صورت حضوری، تلفنی و مجازی برای جوانان و خانواده‌های تحت پوشش، شناسایی خیران و کمک‌های نیکوکارانه مردم، ایجاد زمینه رفع مشکلات ازدواج و تحکیم خانواده از جمله دیگر پیشنهادات اداره ورزش و جوانان است که امیدواریم بتوانیم این موارد را اجراکنیم.

 

ارسال نظر
نام (اختیاری) :
وب سایت (اختیاری) :
ایمیل(اختیاری) :
نظر شما :

خواندن تمام نظرات مجموع تمام نظرات : 0

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان