تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

ارجاع معلولین نیازمند جراحی ترمیمی به مؤسسه زنجیره امید در تهران

1) هدف:

ارائه خدمات حمایتی و توانبخشی به اقشار محروم و نیازمند و رسیدگی به مشکلات درمانی کودکان نیازمند، (زیر سن 19 سال) توسط مؤسسه خیریه زنجیره امید با مشارکت سازمان بهزیستی کشور.

2) دامنه عملکرد:

بهزیستی شهرستان- معاونت توانبخشی-  مدیریت

3) تعاریف:

جراحی ترمیمی شامل سوختگی بدن و صورت- ارتوپدی شامل شکستگی لگنی- دفورمیتی اندامها- قطع انگشتان دست و پا- قطع مچ دست و پاها.

مؤسسه زنجیره ای امید:  واقع در بیمارستان ولیعصر تهران به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات درمانی کودکان نیازمند زیر 19 سال می باشد که این مؤسسه با مشارکتهای مردمی بهزیستی کشور تفاهم نامه ای را امضاء و افرادی که به این مؤسسه ارجاع داده می شوند توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص با کمترین هزینه و گاهاً رایگان مورد ویزیت و مداوا قرار می گیرند.

4) شرح فعالیت:

بررسی تقاضای اولیه فرد و ارجاع به مسئولین توانبخشی، سپس تکمیل مدارک و ارجاع به معاونت توانبخشی بررسی مدارک توسط کارشناس مربوطه و هماهنگی با مؤسسه زنجیره امید در تهران جهت انجام عمل جراحی، صدور معرفی نامه با امضاء مدیرکل به فرد واجد شرایط و ارجاع فرد به مؤسسه زنجیره امید، ویزیت فرد توسط پزشکان مؤسسه و در صورت نیاز انجام عمل فرد و بازخورد از طرف شهرستان به معاونت.

 5) ضمائم:

- تفاهم نامه بین معاونت مشارکتهای مردمی، اشتغال و مؤسسات خیریه سازمان بهزیستی کشور و مؤسسه خیریه زنجیره ای امید.

- معرفی نامه به مؤسسه زنجیره ای امید .

يادداشت ها:

يادداشت 1: مؤسسه زنجيره اي اميد،‌مؤسسه خيريه اي واقع در تهران مي باشد كه با توجه به تفاهم نامه بين بهزيستي كشور و مؤسسه فوق به معلولين ارائه خدمت مي نمايد.

 

 

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان