تنظیمات

رنگ وبسایت

تغییر سایز فونت

چاپ صفحه جاری

آغاز مصاحبه متقاضیان تاسیس مراکز مثبت زندگی بهزیستی در کردستان

03 تیر 1399 خواندن اخبار ارسال نظرمدیرکل بهزیستی کردستان از آغاز مصاحبه تخصصی متقاضیان تاسیس مراکز مثبت زندگی بهزیستی در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان صباح قریشی مدیرکل بهزیستی اظهار کرد: مصاحبه تخصصی متقاضیان تاسیس مرکز خدمات بهزیستی(مثبت زندگی) از روز شنبه 31 خرداد ماه با حضور اعضای گروه عملیاتی و کارشناسان معاونتهای تخصصی آغاز شده و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته  تا دهم تیرماه نظرات واجد شرایط مشخص و سپس جهت صدور موافقت اصولی براساس دستورالعمل کمسیون ماده 26 اقدام خواهد شد.
وی در ادامه گفت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹، مصاحبه ها با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
قریشی افزود: تاکنون مدارک و مستندات مرحله ارزیابی اولیه 207 نفر از متقاضیان مورد بررسی قرار گرفته است که از این تعداد  109 نفر حد نصاب مرحله اول را کسب نموده و به مرحله مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد و تعداد 98 نفر نیز در مرحله اول موفق به کسب نمره حدنصاب نشده اند.
قریشی به مهمترین هدف مراکز خدمات مثبت زندگی بهزیستی اشاره کرد و افزود: هدف از راه اندازی مراکز مثبت زندگی گسترش و فراگیری خدمات سازمان و ارائه خدمات سهل و سریع به افراد مختلف جامعه است که در این راستا مراجعه افراد به حداقل کاهش خواهد داد.
مدیرکل بهزیستی استان تاکید کرد: باتوجه به آیتم های پیش بینی شده در مرحله اول و مرحله مصاحبه حضوری متقاضیان، نهایت تلاش بر این است که افراد توانمند و متخصص مشمول دریافت مجوز مراکز مثبت زندگی شده و خدمات عمومی و تخصصی  مورد هدف در این مراکز ارائه گردد. 

ارسال نظر
نام (اختیاری) :
وب سایت (اختیاری) :
ایمیل(اختیاری) :
نظر شما :

خواندن تمام نظرات مجموع تمام نظرات : 0

وب سایت اداره کل بهزیستی استان کردستان

سازمان بهزیستی استان کردستان

پرتال اداره کل بهزیستی استان کردستان